Sport

Magia Urody oraz Nantes Nanolaboratory współpracują z tenisistkami AZS UMCS Optima Lublin

Salon Kosmetyczny „Magia Urody” wraz z producentem kosmetyków Nanolaboratory Nantes nawiązał współpracę na zasadach sponsoringu sportowego z młodymi tenisistkami z lubelskiej drużyny KTS Optima. W 2013 roku tenisistki z KTS Optima wywalczyły drużynowe mistrzostwo Polski juniorek w tenisie stołowym. Historyczne złoto dla lubelskiej drużyny wywalczyły Martyna Dziadkowiec i Sylwia Pawlak. Aktualnie drużyna Optimy pod nazwą AZS UMCS Optima Lublin występuje w polskiej ekstraklasie tenisa stołowego.

Kibicujemy

Kibicujemy Tenisistkom i życzymy im wielu osiągnięć na arenie polskiej i międzynarodowej. Wśród zawodniczek, które mieliśmy przyjemność gościć były: Paulina Krzysiek, Renata Gumula, Kinga Jabłońska, Sylwia Pawlak, Kasia Pawlak oraz Agnieszka Maluszczak. Jak deklaruje prezes klubu Optima pan Marcin Pawlak „drużyna jest jedną z najmłodszych, a może nawet najmłodszą drużyną w całej ekstraklasie tenisa stołowego kobiet”.

Tenis i kosmetyka

Współpraca pomiędzy Salonem "Magia Urody", który jest salonem partnerskim Nantes, polega na opiece kosmetycznej nad młodymi tenisistkami. Młode lubelskie tenisistki, które już skorzystały z naszych usług po prostu naturalnie i ładnie wyglądają i typowe działania kosmetyczne nie są im po prostu potrzebne, dlatego też zaoferowaliśmy im zabiegi, których głównym elementem był relaks m.in. w oparciu o masażu, a także makijaż. Główny cel tych zabiegów, to nie upiększanie urody, gdyż tej nie trzeba było młodym i pięknym zawodniczkom poprawiać, ale zapewnienie relaksu po treningach i po zawodach sportowych wymagających skupienia i wysiłku.

Zasłużone Nagrody

Przy okazji nawiązania współpracy z tenisistkami firma Nantes Nanolaboratory ufundowała tenisistkom nagrody, dziękując dziewczynom za ich talent i pracę włożony w zdobycie osiągnięć sportowych. Wręczenie tych nagród miało miejsce w Salonie Kosmetycznym "Magia Urody" w Lublinie, przy ul. Turystycznej 1.

Galeria zdjęć

Przy okazji nawiązania współpracy przygotowaliśmy skromną galerię zdjęć dokumentującą to wydarzenie sportowe. Zapraszamy od oglądania. Przede wszystkim zachęcamy jednak do odwiedzania hali sportowej AZS UMCS Optima i kibicowania dziewczynom z lubelskiej drużyny na żywo. Hala sportowa AZS UMCS Optima mieści się przy ul. Podwale 3 w Lublinie, tam też odbywają się treningi, dostępne także dla publiczności. Natomiast mecze drużyna rozgrywa w hali AOS przy ul. Langiewicza. Strona internetowa Klubu Tenisa Sportowego Optima znajduje się pod adresem: Ktsoptima .