Przedłużanie rzęs

Rewolucja w technice przedłużania rzęs!

Najnowszy trend kosmetyczny – trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs Rzęsy syntetyczne to semipermanentne (to znaczy półtrwałe, czyli trwałe w pewnym zakresie czasu – utrzymujące się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone) przedłużenia rzęs wykonane z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Są zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Przyklejane są pojedynczo, rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczenia.

Rzęsy są wykonane z poliestru, którego zaletą jest trwałość. Jeżeli zostaną właściwie przytwierdzone, rzęsy wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Każdy zabieg stylizacji rzęs jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Rzęsy zostały opracowane, aby w niedostrzegalny sposób naśladować rzęsy ludzkie. Są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy ich regularnym uzupełnianiu można mieć niemal pewność, że będą nie do odróżnienia od prawdziwych. Ponieważ rzęsy są wierną repliką rzęsy ludzkiej, ważą podobnie mało jak ona. Dlatego są nieodczuwalne na co dzień, a ich aplikacja nie powoduje wypadania rzęs naturalnych przed zakończeniem normalnego cyklu wzrostu. Jednak główną zaletą rzęs syntetycznych jest oszczędność czasu przy codziennym makijażu, bowiem użycie tuszu staje się właściwie niepotrzebne. Ponieważ rzęsy te są grubsze u podstawy, dają ten sam efekt co eyeliner, tak więc i tę czynność można przy malowaniu pominąć

Informacje ogólne

W zależności od doświadczenia i umiejętności stylisty, a także od liczby rzęs, które mają być dodane, aplikacja pełnego zestawu rzęs trwa zwykle od 90 do 150 minut. Uzupełnienia zajmują od 45 do 90 minut. Zabieg wykonuje przeszkolony stylista przyklejając rzęsy pojedynczo – jedna rzęsa syntetyczna do jednej rzęsy naturalnej, w odległości 1 mm od powieki. Proces aplikacji jest bezbolesny i przebiega w tak przyjemnej atmosferze, że wiele klientek wręcz zasypia. Informacje o zabiegu Przez pierwszą dobę po aplikacji nie narażaj rzęs na działanie wody, ani pary, aby wiązanie klejowe mogło się porządnie utwardzić. Nie zalecamy także pływania i korzystania z odnowy biologicznej przez 48 godzin po zabiegu. Traktuj swoje rzęsy delikatnie, nie pociągaj za nie i nie trzyj oczu. Nie używaj wokół oczu preparatów na bazie olejku ani tuszów wodoodpornych. W razie potrzeby możesz stosować tusz i zmywacz na bazie wody. Nanoś niewielkie ilości tuszu i usuwaj go ostrożnie zmywaczem na bazie wody. Pielęgnacja i dalsze postępowanie Stosowane przez nas preparaty i materiały do aplikacji rzęs oraz kosmetyki używane do ich pielęgnacji zostały przebadane przez polskie specjalistyczne laboratorium badawcze i uzyskały pozytywną pisemną opinię zaświadczającą, że „pod względem dermatologicznym spełniają wymagania odnośnie bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi” Podstawowym składnikiem naszych firmowych klejów (HP-3, HP-A i HP-Ultra) jest substancja zawarta w klejach tkankowych używanych m. in. do bezszwowego klejenia ran w chirurgii dermatologicznej czy okulistyce. Klej nie ma kontaktu ze skórą, ponieważ rzęsy są przyklejane do rzęs naturalnych w odległości 1 mm od powieki.